skip navigation

Practice Grid

Level

TRAINER

Team Name

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

 

Walter Gotrell

 

 

 

GK 3:30-6 Muni

 

 

A

Stephan Sarpong

G10- Neuman

Stillman 3:45-5:15

 

 

TMS 5:15-6:45

 

E

Stephan Sarpong

G10- Mitta

Stillman 5:15-6:45

 

 

TMS 3:45-5:15

 

H

Darron Collins

B9-Rangrez

TMS 5:15-6:45

 

 

Cage 3:45-5:15

 

E

Darron Collins

B10-Goldberg

TMS 3:45-5:15

 

 

Cage 5:15-6:45

 

H

Graeham Gotrell

B9- Hitchcock

TMS 3:45-5:15

 

 

TMS 5:15-6:45

 

D

Graeham Gotrell

B12-Gutierrez

TMS 5:15-6:45

 

 

TMS 3:45-5:15

TMS 5:15-6:45 - cover by Leo

A

 THS  Bill Jaeger

B12- Dabby

 

Sunny 3:45-5:15

 

Muni 4:35-5:45

Sunny 3:45-5:15

C

Leo Saiti

G12 -Albert

 

TMS 5:15-6:45

 

MUNI: 3:25-4:35

TMS 3:45-5:15

B

Leo Saiti

B10- Aldeco

 

TMS 3:45-5:15

 

Muni 4:35-5:45

 

 

Leo Saiti

Bishop

 

Brook 7:30-9pm

 

Brook 6-7:30pm

 

B

Shawn Holden

B14- Pimenta

 

Sunny 3:45-5:15

 

Muni 3:25-4:35

TMS 3:45-5:15

D

Vincent Marchesani

B12-Garcia

Muni 4:35-5:45

 

Muni 3:30-5:00

 

TMS 3:45-5:15

E

Vincent Marchesani

B14-Wilk

Muni 3:25-4:35

 

Muni 5-6:30pm

 

TMS 5:15-6:45

E

Kristtian Perdoma

B9-Corriel

Cage 5:15-6:45

 

 

Stillman 3:45-515

 

G

Kristtian Perdoma

B9- Roman

Cage 3:45-5:15

 

 

Stillman 5:15-6:45

 

A

Mateo Restrepo

B13- Gonzalez

Muni 3:30-5:00

 

Muni 3:30-5:00

 

Sunny 3:30-5:00

A

Matthew Gotrell 

B11 -Nguyen

Muni 3:25-4:35

 

 

Stillman 3:45-5:15

Cage 5:15-6:45

C

Matthew Gotrell 

G11 -Gonzalez

Muni 4:35-5:45

 

 

Stillman 5:15-6:45

Cage 3:45 - 5:15

 

Matthew Gotrell 

18G Bergman

 

Brook 6-7:30pm

 

Brook 7:30-9pm

 

B

Oscar Castillo

B13- Fabbroni

Stillman 3:45-5:15

 

 

Muni 4:35-5:45 - Cover by Shaun

TMS 5:15-6:45

D

Oscar Castillo

G9-Bloom

Stillman 5:15-6:45

 

 

 

TMS 3:45-5:15

 

Cristopher Ugarte

16B Corriel

 

Brook 6-7:30pm

 

Brook 7:30-9pm

 

 

Cristopher Ugarte

18B Woda

 

Brook 7:30-9pm

 

Brook 6-7:30pm